gototop
03.02.2010 Nastavení "mini" kalendáře (Houbák)    Tisk
Návody

Používáte na homepage na svých stránkách malý kalendářík, ve kterém zobrazujete několik nejbližších koncertů tak, aby návštěvník stránek hned viděl, kde a kdy hrajete? A nebaví Vás tento kalendářík po každém odehraném koncertu aktualizovat? Máme pro Vás řešení v podobě propojení s kalendárem na tomto serveru.
Předpokládám, že již máte propojený klasický kalendář  a tudíž jste zaregistrováni na serveru FOLKtime.cz. Nastavení  „mini“ kaledáře se téměř stejné. Najdete ho opět pod svým účtem (obr. 1).

"Mini" kalendář - nastavení
Obr .1

Grafická úprava se opět provádí pomocí CSS souboru. Můžete použít stejný jako pro normální kalendář a nebo si můžete ukázkový stáhnout zde. Do políčka Počet termínů napište číslo, jenž bude představovat počet nejbližších termínů. Do svých stránek potom vložte tento kód: <iframe src="http://www.folktime.cz/kalendar-mini.php?id=vase ID" width="100px" height="300px"></iframe>. Hodnoty "width" (šířka) a "height" (výška) nastavte podle vašich stránek.

"Mini" kalendář potom může vypadat např. takto:

"Mini" kalendář - ukázka


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."