gototop
14.07.2005 Zahradní strípky aneb co si v mládí vokoukáš?? (Dušan Trličík)    Tisk
Seriály

Svůj obdiv si zaslouží ti, kteří nezaváhají a na dobrou muziku, kterou je na Zahradě slyšet každý festivalový den od brzkých ranních hodin, přivedou také svoje děti. A tak již v letech minulých jsme mohli vidět kupříkladu potomky členů kapely Čechomor, letos již například také potomky Pětníků, a kdo byl letos na scéně u kapličky, nemohl přehlédnout Míšu Leichta, kterak své ratolesti od útlého mládí vštěpuje lásku k hudbě, zejména k bluegrassu. Ten dává najevo, že to myslí vážně a že bluegrass je rozhodně tvrdý styl, hodný opravdových chlapů. Holt, co si v mládí okoukáš, to se nemusíš později pracně učit! :-)Přejeme mu i celé Leichtovic rodině, jakožto i všem jiným muzikantským potomkům to nejlepší a lásku k hudbě zvláště!

foto: Dušan Trličík ©


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."