gototop
23.07.2019 Soutěž o dvě permanentky na festival Budyňský poutník (Džexna)    Tisk
Soutěže
Budyňský poutník 2019
Budyňský poutník 2019
Ve dnech 2. - 4. srpna 2019 se v krásném prostředí vodního hradu Budyně nad Ohří koná již 25. ročník festivalu Budyňský poutník. Každý rok pro vás pořadatelé připravují co nejlepší program a ten letošní bude ještě o kousek hezčí, protože festival slaví výročí.
V pátek 2. srpna se začíná už v 18 hodin a v sobotu 3. srpna dokonce ve 12 hodin, tedy o hodinu dříve než v předchozích letech. Ve třech dnech vystoupí celkem 20 kapel na 2 pódiích.
Už dnes se na vás těší Marien, Pokáč, Poutníci, Taxmeni, Pacifik, Pavel Dobeš s Tomášem Kotrbou, SemTam, Lokálka, COP a mnoho dalších. Podrobný program a všechny potřebné informace najdete na https://www.budynsky-poutnik.cz/.
Pokud opovíte správně na následující otázku, kterou pro vás vymysleli pořadatelé, a budete vylosováni, získáte dvě permanentky na celý festival! Odpověď posílejte na mail soutezzavináčfolktime.cz do nedělní půlnoci (28. července), do předmětu napište Soutěž. Jméno vylosovaného výherce a správnou odpověď uveřejníme v pondělí 29. července. Přejeme hodně štěstí!
Ve kterém roce byl budyňský vodní hrad poznamenán výbuchem prachárny?
 

Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.
Džexna   |Manager |29.07.2019 07:34:34
Bylo to v roce 1551.
Vylosovanou výherkyní dvou permanentek je Vanda K. Blahopřejeme a děkujeme všem za správné odpovědi.
Přejeme hezký víkend na festivalu Budyňský Poutník.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."